Kurumsal çalışma hayatımızı bırakıp hem zevk alıp hem de mutlu olacağımız bir uğraş ararken craft sektörü ile tanıştık. Hobi olarak ilgilenmeye başladığımız sanat zaman içerisinde evrildi ve bizi sizlerle buluşturdu.

Bu süreçte sektörün deneyimli öğretmenlerinden eğitimler alarak yaptığımız işin en ince ayrıntısına kadar uzmanlaştık.

İlk atölyemiz 30m2 bir alandı.Ufak bir ortamda çalışmanın sıcaklığı , ekip olarak çalışmanın zevkini aldık. Gerek yakın çevremiz gerekse sosyal medya aracılığı ile ulaşan değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler sayesinde işimizi büyütmeye karar verdik. Amacımız keyif almak , keyif aldığımız tasarımlarla sizleri mutlu etmek ve mutlu olmak .

Büyümeye devam ederken sektörün farklı bir vizyona ihtiyacı olduğunu kısa zamanda anladık.

Hem üretici hem perakende olarak süreci yönetebilen ve bunu profesyonel olarak e ticaret şeklinde kurumsallaştıran yoktu. Biz en iyisini yapmalı yaptığımız işten zevk almalı ve mutlu olmalıydık. Kurumsal tecrübemiz ile sanatımızı bütünleştirdik.

2018 yılında 3 Kadın Girişimci olarak başladığımız yolculuğumuza 120m2lik bir atölyede birçok çalışma arkadaşımızı da dahil ederek her gün yeni bir motivasyon ile devam ediyoruz.

Sloganımız ^^Ella Fark Yaratır^^

Kişiye özel yaptığımız tasarımlar  , Türkiye’nin bir çok yerinde kadın girişimcilere olan desteğimiz, üniversite festivallerinde gençlerimize sponsorluk, bizi daha yakından tanıyabilmeniz için birçok organizasyon katılımları ,sosyal medya içeriklerimiz ile fark yaratıyoruz.

Fark Yaratıyoruz çünkü size değer veriyoruz ve önemsiyoruz.

Polyester Dekoratif obje&aksesuar üretici ve perakende satışı yapan bir firma olarak ^^önceliğimiz sizin memnuniyetiniz^^ kaliteli,özgün ve özel tasarım ürünlerimiz ile hizmet veriyoruz .

Tüm müşterilerimiz ile birebir diyalog kurup onların mutluluklarına ortak oluyoruz .

Dekorasyon önerilerimiz ile yaşam alanlarını renklendiriyor , beraber tasarlamanın keyfini yaşıyoruz .

Birlikte büyümeye , fark yaratmaya devam etmenin ümidiyle…

Saygılarımızla

Ella Design Studio

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı